Náš záväzok

NAOBAY a záväzky voči zákazníkom

 • 1. Ekologické certifikáty

  Zaväzujeme sa k neustálemu výskumu a vývoju nových a účinných kozmetických prípravkov, dodržiavaniu ekologických noriem a zabezpečovaniu certifikátov pre naše výrobky.

 • 2. Transparentnosť

  Domnievame sa, že všetci výrobcovia akýchkoľvek kozmetických výrobkov by mali byť transparentný, pokiaľ ide o určovanie percentuálneho podielu prírodných alebo organických prísad v produktoch. Dnes sa môže každý kozmetický prípravok ktorý obsahuje minimálne 1% organickej alebo prírodnej zložky nazývať prírodný resp. bio a práve to je dôvod prečo označujeme percentuálny podiel prírodných a organických prísad v produktoch NAOBAY.

 • 3. Bezpečnosť produktov

  Zložky, ktoré používame, sú dlhodobo bezpečné pre ľudské zdravie. Preto používame iba prírodné zložky a oleje rastlinného pôvodu, ktoré umožňujú voľné dýchanie pokožky a dokážu prenášať svoje silné výhody a vlastnosti na užívateľa. Dodržiavame európske nariadenie 1223/2009 a vyhodnocujeme bezpečnosť všetkých zložiek používaných vo všetkých formulách.

 • 4. Rešpektovanie pokožky

  Každá pokožka je diametrálne odlišná, takže NAOBAY premýšľa o tom, čo každý typ pokožky potrebuje. Práve preto hľadáme extrakty rastlín a olejov, ktoré môžeme kombinovať, aby sme ich čo najlepšie spracovali pre ich účinnosť na každej pokožke.

 • 5. Životné prostredie

  Výrobky NAOBAY sú biologicky odbúrateľné a obaly používané pre plnenie produktov sú recyklovateľné a/alebo pochádzajú z recykovaného materiálu.

 • 6. Testovanie na zvieratách

  Samozrejme značka NAOBAY, nikdy nebude vykonávať žiadne testy na zvieratách. A taktiež nikdy nebude spolupracovať s laboratóriami, ktoré tieto testy na zvieratách vykonávajú.

 • 7. VEGAN

  Kozmetika NAOBAY je VEGAN-ska kozmetika, pretože používame iba kvalitné materiály rastlinného kráľovstva. Ako kvetinové vody, korene, ovocie, rastlinné oleje, éterické oleje a rastlinné extrakty.

 • 8. Komunita/TÍM NAOBAY

  Veríme v starostlivosť o všetkých členov spoločnosti NAOBAY. Dnes všetci vnímame naše pracovisko ako miesto vzájomného porozumenia a rešpektu, kde sa všetci členovia tímu, ktorý tvoria komunitu NAOBAY, cítia dobre.